8 geriausi mažieji prietaisai jūsų namams

Mažieji prietaisai skirti ne tik bakalaurams ar vienišiems žmonėms. Jie gali būti vertingas bet kurių namų priedas, ypač jei gyvenate mažesnėje erdvėje ir neturite vietos pilno dydžio prietaisui. Mažų prietaisų pasiūla auga nerimą keliančiu greičiu. Tai lemia vis didėjantis mūsų noras kurti efektyvesnius namus pasitelkiant šiuolaikinius patogumus, pavyzdžiui, išmaniuosius buitinius prietaisus. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/ Kitaip tariant, mažų virtuvės prietaisų pramonė klesti. Tai reiškia, kad dabar yra daugybė puikių pasirinkimų, kai reikia rasti geriausią jūsų poreikius ir biudžetą atitinkantį mažąjį prietaisą. Štai mūsų geriausi pasirinkimai: https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/

Kas yra mažas prietaisas?

Mažas prietaisas – tai prietaisas, skirtas naudoti virtuvėje, kuri vidutiniškai yra mažesnė nei 546 kvadratinių pėdų arba yra mažesnio išplanavimo. Tai gali būti vonios kambariai, skalbyklos ir sandėliukai, kuriuose tiesiog nepraktiška naudoti pilno dydžio prietaisą https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/. Jei gyvenate nedidelėje erdvėje ir norite savo namus papildyti nedideliu prietaisu, tai yra geriausi variantai. Didžioji dauguma mažų prietaisų taip pat yra mažos indaplovės, kompaktiški šaldytuvai ir mažos kaitlentės. Tačiau yra ir kitų mažų prietaisų, pavyzdžiui, kavos virimo aparatai, oro keptuvės, maišytuvai ir net vyno aušintuvai.

Kaip išsirinkti geriausią smulkųjį prietaisą savo namams?

Prieš eidami į parduotuvę, norėsite apsvarstyti savo poreikius ir biudžetą. Geriausias būdas tai padaryti – virtuvės stalo pratybos. – Surašykite dalykus, kuriuos norite atlikti savo virtuvėje. Tai gali būti: apsipirkti ingredientų, ruošti maistą, valyti arba tiesiog laikyti maistą. – Paskui surašykite dalykus, kuriuos tikrai norite daryti virtuvėje: tai, kas palengvins, pagreitins ir padarys jūsų gyvenimą malonesnį. Tai gali būti dirbinių surinkimas ryte, ingredientų paėmimas keliaujant arba taurės gero vyno gėrimas atsipalaidavus po ilgos dienos. – Galiausiai pasirinkite biudžetą, kuris padės jums susitelkti į savo poreikius ir prioritetus.

Mūsų geriausi pasirinkimai: 6 geriausi mažieji prietaisai

Rinkoje yra tiek daug puikių mažų prietaisų, todėl gali būti sunku išsirinkti, kuriuos pirkti. Todėl mes už jus ištyrėme ir išbandėme, kad jums to daryti nereikėtų. Štai geriausi mažieji prietaisai jūsų namams: Jei mėgstate gaminti maistą, tuomet pamilote maisto gaminimą, kai iš tikrųjų galite paragauti maisto. Tačiau daugeliu atvejų tiesiog neturite ingredientų, kad galėtumėte pagaminti patiekalą jų nesumaišę ar nesumalę. Tuomet galite tiesiog griebtis “KitchenAid” mini rankinio maišytuvo. Jis yra pakankamai mažas, kad tilptų bet kuriame stalčiuje, tačiau juo galima lengvai sumaišyti tokius ingredientus kaip sviestas, kiaušinių baltymai ir miltai. “Whynter Elite” prancūziškų durelių vyno aušintuvas – jei neturite daug vietos pilno dydžio vyno aušintuvui, galite apsvarstyti “Whynter Elite” prancūziškų durelių vyno aušintuvą. Kompaktiškas dizainas reiškia, kad jį lengvai laikysite kampe arba spintoje. Tačiau geriausias mažas prietaisas jūsų namams yra tai, kad tai itin tylus vyno aušintuvas, o tai reiškia, kad galėsite mėgautis vyno taure netrukdydami niekam kitam namuose. KitchenAid Classic Series Stand Mixer – KitchenAid Classic Series Stand Mixer yra nedidelis prietaisas, kuris puikiai tinka padažams gaminti, salotoms maišyti, kavai malti, tešlai gaminti ir dar daug kam. Nors tai nėra pats mažiausias stovintis maišytuvas, bet tikrai vienas iš galingiausių ir universaliausių. Panasonic NN-SD913S Sous Chef Series 12 svarų kavos malūnėlis – Puikią kavą namuose galite pasigaminti naudodami aukštos kokybės kavos malūnėlį. Tačiau daugelis žmonių tiesiog neturi vietos pilno dydžio malūnėliui. Tai nereiškia, kad negalite įsigyti aukštos kokybės kavos malūnėlio, kuris būtų pakankamai mažas, kad tilptų į spintelę. Panasonic NN-SD913S Sous Chef Series 12 svarų kavos malūnėlis yra galingas ir patvarus kavos malūnėlis, kuris vienu metu gali lengvai sumalti iki 12 svarų kavos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *