Buhalterinės įmonės paslaugų kokybė

Buhalterinės įmonės teikiančios buhalterines paslaugas turi laikytis tam tikrų kokybės standartų, kurie užtikrintų, jog buhalterinės paslaugos teikiamos kaip įmanoma kokybiškiau. Pirmiausia norint užtikrinti, kad apskaitos paslaugos būtų kokybiškos reikia samdyti kompetentingus buhalterius. Kompetentingi buhalteriai dažniausiai turi sukaupę nemažai praktinės patirties, kurią gali taikyti įvairiose buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo situacijose, todėl buhalterinės įmonės stengiasi samdyti būtent tokius buhalterius, kurie jau turėtų patirties dirbant įvairiose įmonėse. Buhalterio kompetencija tiesiogiai priklauso, nuo to kiek skirtingų verslo šakų įmonių buhalteriją jis aptarnavo. Jeigu jis savo buhalterio paslaugas teikdavo daug skirtingų įmonių užsiimančių skirtingais verslais buhalteris tikėtina turės daugiau patirties dirbant įvairiose skirtingose situacijose, negu buhalteris dirbęs visą gyvenimą vienoje įmonėje. Kitas labai svarbus buhalterijos aspektas yra turėti buhalterius kurie pasiryžę nuolatos mokintis savo srities, kadangi buhalterio paslaugos nėra išmokstamos vieną kartą – jas reikia tobulinti kiekvienais metais keičiantis įvairiems Lietuvos Respublikos teisės aktams. Keičiantis teisės aktams keičiasi ir buhalterijos metodai

Buhalterinės įmonės paslaugos

Kiekviena buhalterinė įmonė teikia įvairias paslaugas, nebūtinai tai yra vien tik paprastos buhalterinės paslaugos. Buhalterines imones dažniausiai papildomai prie savo pagrindinės krypties užsiima ir apskaitos programos nuoma, verslo konsultavimu, mokesčių mažinimu įvairioms įmonėms, vyriausiojo buhalterio paslaugos nuoma, įmonės steigimu bei apleistos buhalterijos tvarkymu. Dažnai didelę paslaugų dalį kiekvienai buhalterinę apskaitą atliekančiai įmonei sudaro ir įmonių steigimai. Klientams yra labai patogu, kai jie gali gauti visas paslaugas vienoje vietoje t.y. įsteigti įmonę ir patikėti šios įmonės buhalteriją tai tiems patiems steigėjams. Toks modelis leidžia ne tik gauti papildomų nuolaidų klientui užsisakant paslaugų paketą iš buhalterinės įmonės, bet ir užtikrina, jog įmonė žiūrės atsakingiau už visą savo darbą.

Jeigu kokybė prasta

Jeigu buhalterinė apskaita atliekama nekokybiškai, pradžioje reikėtų pranešti apie tai savo buhalterinių paslaugų tiekėjui. Turėtumėte paaiškinti, kokios kokybės tikitės ir buhalterinė įmonė turėtų imtis veiksmų juos įgyvendinti. Tačiau dažnai nutinka taip, jog vyraujant prastai buhalterinių paslaugų kokybei, dažniausiai kai buhalterinių paslaugų kaina yra labai maža, buhalterija yra tiesiog apleidžiama. Tokiu atveju klientas gali reikalauti iš buhalterinės įmonės kompensacijų ir visiško buhalterijos sutvarkymo už praėjusį laikotarpį. Jeigu nepavyksta žodžiu išsireikalauti paslaugų visados galima kreitis į teismą ir ten išsireikalauti arba kompensacijos arba pinigų sugrąžinimo už nesuteiktas arba prastai suteiktas paslaugas. Ir visad svarbiausia atminti jog apskaitos įmonės stengiasi gauti kiekvieną klientą, tad visados galite kreiptis į kitus šių paslaugų tiekėjus ir jus maloniai priims.

Jugma
8 657 64300
Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308
info@jugma.lt
jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *